Facebook.com Google.com YouTube.com

Wyścig dla dzieci (2016 r.)

Już po raz drugi zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy i rywalizacji.
Przygotowujemy trasę dla dzieci 3-5 lat dystans ok 200 metrów (od linii startu do bramy wjazdowej na stadion przy ul.Wspólnej i z powrotem).
Następnie na dystansie ok 3 km według załączonej mapki startują: dzieci w wieku szkolnym (szkołą podstawowa) klasy 1-3 oraz 4-6.

Opis trasy:

Wyjeżdżamy ze stadionu w lewo w  ulicę Wspólną, pierwszy zakręt w lewo w Brzozową, z Brzozowej w lewo w Stawową. Po minięciu pierwszego stawku skręt w dróżkę przed rozpoczynającym się chodnikiem po prawej stronie drogi w prawo i po kilkudziesięciu metrach wyjeżdżamy na przeciwko przedszkola w ul. Jasińskiego. Ul. Jasińskiego jedziemy do skrzyżowania ze Stawową, wjeżdżamy znów na ulicę by po ok 100 metrach skręcić w lewo przed stawkami Konne. Objeżdżamy stawki ścieżką. Mniej więcej w połowie ścieżki po minięciu stawków czeka Nas  do pokonania niewielki próg - bezpieczniej jest zejść na chwilę z roweru. Po ok 150.metrach wyjeżdżamy na końcu ulicy Wspólnej - skręcamy w lewo po ok. 100 m znów skręt w lewo w ul. Złotą, następnie w prawo w ul. Platynową wzdłuż osiedla przy stadionie. Skręt w prawo w Miedzianą i ostatni skręt w lewo na stadion i do mety.

 

Wszelkie pytania prosimy zadawać na adres mailowy: dmatynia83@gmail.com

Poniedziałek, 4 lipca 2016

Sponsorzy

Kontakt

Memoriał Bercika
ul. Duża 3
05-270 Marki
kontakt@MemorialBercika.pl
fb.com/MemorialBercikaWyscigMTB

787 880 008 - telefon alarmowy czynny w dniu zawodów

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa