Facebook.com Google.com YouTube.com

Jerzy Zelman (1938-2014) (2014 r.)

Już 26.07.2014 kolejny - 8 raz będziemy podczas maratonu rowerowego wspominać naszego przyjaciela Huberta. Hubert był wielkim pasjonatem sportu rowerowego. Brał udział w wielu prestiżowych wyścigach. Realizujemy Jego wielkie marzenie – organizujemy Maraton rowerowy w Jego rodzinnym mieście – w Markach.

W tym roku z wielkim smutkiem wspominamy człowieka który był z nami od początku od 1 Maratonu - Pana Jerzego Zelmana, spikera , który relacjonował każdy maraton z wielką pasją i niezwykłym poczuciem humoru.

Dziękujemy, pamiętamy, wspominamy, modlimy się.

Ś.p. Jerzy Zelman urodził się 2 października 1938 roku. Był m.in. prezesem makowskiego Stowarzyszenia Rowerzystów i Kolarzy, wiceprezesem klubu z Makowa Mazowieckiego, MKK "Olsh Team", wiceprezesem Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, sędzią honorowym Polskiego Związku Kolarskiego, wiceprezesem Zarządu Fundacji Kocham Maków i członkiem honorowym komisji Masters PZKol. Był dwukrotnie odznaczony złotą odznaką za zasługi dla kolarstwa polskiego. Zawsze wkładał wiele pracy i zaangażowania nie tylko w każde kolarskie przedsięwzięcie, ale także w pomoc dla innych.
Źródło:  "pzkol.pl"

Środa, 16 lipca 2014

Sponsorzy

Kontakt

Memoriał Bercika
ul. Duża 3
05-270 Marki
kontakt@MemorialBercika.pl
fb.com/MemorialBercikaWyscigMTB

787 880 008 - telefon alarmowy czynny w dniu zawodów

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa