Facebook.com Google.com YouTube.com

Catering Pawłowscy

Sponsor w latach: 2016, 2017, 2018, 2019

Firma „CATERING PAWŁOWSCY” jest profesjonalną firmą zajmującą się dostarczaniem posiłków dla firm. Szeroki zakres działalności pozwala nam również spełniać oczekiwania klienta indywidualnego. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę w dziedzinie gastronomii i cateringu. Organizuje przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, konferencje i bankiety.

Catering Pawłowscy tworzy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej,

Od 2008 r współpracujemy z Akademią Pedagogiki Specjalnej w dostarczaniu posiłków dla uczestników kursów i studiów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej. W 2010 obsługiwaliśmy bal studniówkowy na 220 osób.

Posiadamy 18-letnie doświadczenie w branży kulinarnej oparte na pracy zawodowej w hotelach sieci Acor - największej sieci w Polsce a drugiej na świecie.

Firma Catering Pawłowscy pracuje na profesionalnym sprzęcie (m.inn. posiadamy podgrzewacze do potraw – elektryczne i na paliwka).

Posiadamy pełny serwis kawowy i kompletną zastawę obiadową.

Posiłki w opakowaniach jednorazowych są bardzo szczelnie zgrzewane (zapobiega to utracie ciepła i wylaniu potrawy) i dostarczane w opakowaniach DUNI SYSTEM, które są przystosowane również do odgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Potrawy dostarczamy do klienta w profesjonalnych termosach do przewozu potraw atestowanych przez PZŻ i HACCAP.

Dane kontaktowe:
www.cateringpawlowscy.pl
e-mail:biuro@cateringpawlowscy.pl

Sponsorzy

Kontakt

Memoriał Bercika
ul. Duża 3
05-270 Marki
kontakt@MemorialBercika.pl
fb.com/MemorialBercikaWyscigMTB

787 880 008 - telefon alarmowy czynny w dniu zawodów

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa