Facebook.com Google.com YouTube.com

Klub Rowerowy Trybik

Sponsor w latach: 2017, 2018, 2019, 2021

Klub Rowerowy „Trybik” powstał wiosną 2000 r.  Jego pomysłodawcą i inicjatorem był Marcin Paczek, wspierany przez tatę.

Pierwsza wspólna wycieczka odbyła się do Ośrodka Wypoczynkowo-Sportowego Domu Wojska Polskiego przy Wale Miedzeszyńskim 14 .04. 2000r.

Na początku grupa była nieliczna, ale bardzo szybko jej skład powiększał się. Wiadomości o Klubie rozchodziły się szybko i po krótkim czasie okazało się, że jest to dość pokaźna ilość dzieci mocno zaangażowanych w tę inicjatywę.

W chwili obecnej w działaniach Klubu bierze udział ok. 50 osób i grupa nieustannie powiększa się.

W działania grupy włączyli się także rodzice członków.

Poza wycieczkami krajoznawczymi co roku członkowie Klubu w grudniu zbierają zabawki, które później przekazywane są dzieciom z Centrum Samotnych Matek z Dziećmi „Bajka” przy ul. Czajki2.

Działania Klubu spotkały się z zainteresowaniem mediów i przekroczyły barierę dzielnicy, czego dowodem są  liczne artykuły w prasie, wywiady radiowe i telewizyjne. Często jesteśmy zapraszani na różnego rodzaju uroczystości, obchody, festyny.

Sami również organizujemy wiele imprez masowych, szkolimy wszystkich chętnych w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, udzielania pierwszej pomocy i właściwej konserwacji oraz użytkowania rowerów.

Wielkim wydarzeniem w życiu naszego Klubu, było otrzymanie w listopadzie 2002r. zestawów odblaskowych (kamizelka odblaskowa, chorągiewka, opaski odblaskowe). Sponsorem tego zestawu był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie przy ulicy Odlewniczej 8

Od tego momentu jesteśmy jedyną nieformalną grupą w Polsce wyposażoną w tego rodzaju zestawy.

Dane kontaktowe:
http://klubtrybik.cba.pl/
mptrybik@poczta.onet.pl

Sponsorzy

Kontakt

Memoriał Bercika
ul. Duża 3
05-270 Marki
kontakt@MemorialBercika.pl
fb.com/MemorialBercikaWyscigMTB

787 880 008 - telefon alarmowy czynny w dniu zawodów

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa