Facebook.com Google.com YouTube.com

Mazowieckie Centrum Poligrafii

Sponsor w latach: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

Jeśli szukają Państwo dobrej jakości druku w przystępnej cenie to dobrze trafiliście. Mazowieckie Centrum Poligrafii to firma, która przeniesie Wasze wizje na papier. 

Naszym celem jest wspieranie naszych Klientów i Partnerów poprzez upraszczanie komunikacji w procesie sprzedaży i produkcji poligraficznej. Zapewniamy swoim odbiorcom w naprawdę tani druk produktów w szerokim asortymencie - od materiałów reklamowych i promocyjnych, po wizytówkipapier firmowy, dyplomy oraz kalendarze ze zdjęciami czy fotoksiążki. Doświadczenie na rynku poligraficznym, wypracowany przez lata standard obsługi klientów, profesjonalizm i terminowość przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Naszą siłą jest kompetencja przeszkolonych pracowników oraz ich doświadczenie. Ludzie pracujący w naszej drukarni od lat są związani z poligrafią. Niegdyś sprzedający druk wysokonakładowy, prowadzący wydawnictwa, drukarze, introligatorzy, pracownicy działu obsługi klienta. Obecnie profesjonalny zespół, który dba o to by Państwa zamówienia zostały wykonane z jak największą dbałością o szczegóły. 

Oprócz wysokiego poziomu wiedzy pracowników, nasz drukarnia dysponuje także nowoczesną technologią druku. Cały czas ulepszamy nasz park maszynowy o nowe urządzenia. Dzięki takiemu podejściu stale doskonalimy jakość świadczony usług.

Zapraszamy również na naszą stronę drukksiazek.pl

Dane kontaktowe:
www.c-p.com.pl
22 889 00 60
Ciurlionisa 4 05-270 Marki kontakt@c-p.com.pl

Sponsorzy

Kontakt

Memoriał Bercika
ul. Duża 3
05-270 Marki
kontakt@MemorialBercika.pl
fb.com/MemorialBercikaWyscigMTB

787 880 008 - telefon alarmowy czynny w dniu zawodów

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa