Facebook.com Google.com YouTube.com

Girit Group

Sponsor w latach: 2020, 2021

GIRIT GROUP to firma reklamowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze instytucji oraz podmiotów gospodarczych obejmującej: marketing, promocję, identyfikację i kreację wizerunku.

Grupa zajmuje się działalnością na pięciu różnych polach: jako drukarnia offsetowa, wielkoformatowa, studio graficzne oraz firma produkująca odzież i gadżety z nadrukiem. Rozbudowane działy pozwalają na zaawansowany druk, znakowanie niemal każdą dostępną techniką na różnego rodzaju materiałach. W ten sposób powstają wysokiej jakości długopisy, czy kubki z nadrukiem, smycze reklamowe, ulotki oraz kalendarze. Jako jedna z niewielu firm możemy zapewnić tak bogaty asortyment oraz rozbudowaną ofertę usługową, która obejmuje: tworzenie logotypu, projekty graficzne, pozycjonowanie oraz tworzenie stron internetowych, działania promocyjne i marketingowe, a także druk bannerów oraz produkcję gadżetów reklamowych. Cechuje nas szybkość działania oraz konkurencyjne ceny naszych produktów i usług.

Celem naszej działalności jest zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, kompleksowej obsługi oraz stworzenie szybkiego i łatwego dostępu do materiałów i produktów promocyjnych. Szukamy rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb, ciekawych pomysłów, które Cię wyróżnią i pomogą zareklamować i rozpromować Twoją firmę.

Dane kontaktowe:
www.girit.pl

Sponsorzy

Kontakt

Memoriał Bercika
ul. Duża 3
05-270 Marki
kontakt@MemorialBercika.pl
fb.com/MemorialBercikaWyscigMTB

787 880 008 - telefon alarmowy czynny w dniu zawodów

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa